top of page
Analyzing Data

ראיית חשבון פעילה: 

להבין את הכסף שלך, לשלוט בו
ולהפוך את העסק שלך לרווחי יותר, כבר עכשיו!

לבדיקה - איך זה אפשרי בעסק שלך 

שיחת יעוץ ללא התחייבות:

תמונה של אהרון אליאב רואה חשבון

ראיית חשבון פעילה עוטפת את העסק בכל שלבי הצמיחה שלו, מונעת בעיות עם הרשויות מראש, ומשפיעה ישירות על הרווחיות והצמיחה של העסק.

 

אהרון אליאב רואה חשבון

About Us

אודותינו

משרדנו מעניק שרותי ראיית חשבון פעילה למגוון לקוחות, ביניהם עוסקים פטורים, עוסקים מורשים, חברות בע"מ, ושכירים הזקוקים להגשת דוחות שנתיים וסיוע בהחזרי מס.

בראש המשרד עומד אהרון אליאב, רואה חשבון מוסמך מטעם מועצת רואי החשבון,

בעל תואר בחשבונאות מהאוניברסיטה העברית, וחבר לשכת רואי חשבון בישראל.

אהרון בעל ניסיון רב בטיפול בעצמאיים עוסקים, מורשים, פטורים וחברות, וייצוגם באופן הוגן מול רשויות המס, משלב ההקמה ולאורך כל שלבי הצמיחה של העסק.

Analyzing Data

״ראיית חשבון פעילה שמה את הצלחת העסק שלך במרכז״

אהרון אליאב רואה חשבון

לבדיקה - איך זה אפשרי בעסק שלך 

שיחת יעוץ ללא התחייבות:

במה נוכל לעזור לכם:

כדי לעשות כסף, צריך להבין כסף. לכן אנחנו נלמד אתכם איך להבין בדיוק את מה שנחוץ כדי להיות בשליטה ועם שקט בכל הנוגע לכספים של העסק, מבלי להפוך לרואה חשבון בעצמך.

 

הבנה של כספי העסק

מידי חודש נספק לכם תמונת אמת של מצב הכספים בעסק, שתאפשר לכם לנהל סיכונים נכון בתכנון הצמיחה של העסק.

בנוסף, נשלח מידי חודש "מראה פיננסית" של העסק, כך שתדעו בדיוק איך לחלק נכון את הכספים בין תשלומי המיסים, להוצאות העסק ולבין הצרכים השוטפים והמחייה.
בעזרת "המראה הפיננסית" אין הפתעות מס, ויהיה לכם ברור כמה כסף ניתן למשוך הביתה מהעסק בזמן אמת, ולא שנה וחצי אחרי שהמידע הזה היה דרוש לך.

מידע שוטף ומראה פיננסית

בזכות המעקב השוטף שלנו, נוכל להגיש דוחות שנתיים במינימום עיכובים, מה שיאפשר לכם להיות כל הזמן עם האצבע על הדופק, ויקנה לכם שקט מול הרשויות והבנקים.

הגשת דוחות

שירות מותאם לכל סוג עסק

Small Meeting

עוסק מורשה

נדריך אותך פיננסית בצרכים המשתנים של עסק צומח כדי להבטיח שהעסק שלך יגדל עם בסיס נכון וליבת חוסן כספית על מנת להשיג את המטרות והיעדים שלך.

עוסק פטור

נלווה אותך משלב פתיחת העסק ברשויות ונדריך אותך איך להתנהל נכון כבר מהרגע הראשון.

פתיחת עסק וליווי פיננסי

משרדנו מעניק שרות מקצועי וליווי החל משלב הקמת העסק, פתיחת התיקים ותחילת הפעילות ומתן מענה לסוגיות שונות בפן הכספי.

שכירים

בין אם אתם שכירים המחויביים בדו"ח,ובין אם אתם בעלי נכסים המחוייבים בדיווח, נדאג להיות הזרוע המקשרת בינכם לבין הרשויות, ולתת לכם את הבטחון שהכל מתנהל נכון כדי להנות מהרווחים ומשקט נפשי.

חברה בע״מ

ניתן את כל המעטפת הדרושה: מתכנון מס ועד תאום בנקים, ניתוח תזרים ודוחות שוטפים, על מנת שתוכלו להתרכז בעשייה שלכם ולנהל את כל המתחייב מחברה בע"מ בצורה אחראית ונכונה.

ראיית חשבון פעילה

הדרך להצמיח את העסק שלך ע"י שליטה מלאה בכספים

מה הבעיה אצל רוב בעלי העסקים?

בעל עסק-האם גם אתה לא יודע בזמן אמת כמה כסף באמת הרווחת?

כמה "משכורת" יש לך לצרכים שלך ושל המשפחה, וכמו רוב בעלי העסקים אתה מוצא את עצמך מופתע אחרי כל הגשת

?דוח שנתי עם חובות לרשויות או החזרים גדולים 

אצל רוב בעלי העסקים קיים פער בין דרישות החוק מצד הרשויות לבין הצרכים של בעל העסק. על פי חוק נדרש לדווח לרשויות כל כמה חודשים על הפעילות העסקית (לרוב כל חודשיים), אך עסק נדרש להתנהל בשוטף על בסיס חודשי.

(לשלם שכירות, ספקים ואפילו ללכת לסופר… כל אלו מתרחשים על בסיס חודשי)

מצב שכזה יוצר תהום מבחינה פיננסית בין מה שקורה בפועל עם הכסף שלך לבין מה שאתה צריך לדעת כדי לחיות ברווחה באופן שוטף, חודש בחודשו.

הדבר מוביל למצב שבו קשה לדעת אם כמה כסף ניתן לחיות בשוטף, מקשה על תכנון נכון וארוך טווח ויוצר מצב של חיים בסימן שאלה. חוויה של לחץ וחוסר וודאות בנוגע לכספים בעסק

איך ראיית חשבון פעילה פותרת את הבעיה הזו ?

ראיית חשבון פעילה למעשה מהווה גשר בין אותם צרכים. באמצעות דוח חודשי מקבלים תמונה ברורה על העסק. ראיית חשבון פעילה מספקת "מראה פיננסית" לבעל העסק וזה מאפשר לו מעקב שוטף על מצב העסק,תכנון חלוקת הכספים בין מחייה שוטפת,תשלומי מיסים ותפעול העסק,כך שלבסוף תוביל לבהירות וצמיחה כלכלית לאורך זמן.

לאילו עסקים ראיית חשבון יכולה לעזור?

ראיית חשבון פעילה עוזרת לעסקים שרוצים להבין בכסף של העסק ולצמוח לאורך זמן-כי כדי לעשות כסף צריך להבין כסף. לתכנן את המיסים בצורה נכונה לאורך השנה,להיות במעקב שוטף אחר המצב הפיננסי ולהשיג שליטה בכספי העסק.

איך נראה השירות לאורך זמן?

אם מצאנו שאנחנו יכולים לעבוד ביחד, מהצד שלך כמעט כלום לא משתנה - תמשיך לאסוף את החומרים אך במקום לשלוח אותם לרואה חשבון כל חודשיים, תעלה אותם לאפליקציה בתחילת החודש, ועד ל 10 לאותו חודש תקבל ממני דוח רווח והפסד משודרג שכולל גם תחזית מיסים מצטברת, מה שיאפשר לך לשים את כספי המיסים בצד ולדעת איך להתנהל פיננסית  באמת 

זה ישפיע על הרווחה שלך אך גם ידייק את התמחור שלך, את תהליך הצבת היעדים והמטרות בעסק שלך ויכניס אותך מיידית למסלול צמיחה

מה הצעד הבא?

משאירים פרטים כאן בטופס,עונים על שאלון ומתאמים שיחה ביומן שלי (גישה תפתח לאחר מילוי הפרטים). השיחה היא ללא עלות וללא התחייבות רק להגיע עם ראש פתוח

מה יקרה בשיחה שלנו?

בשיחה נבין את צרכי העסק,נבחן את המצב הקיים וכיצד ניתן בעזרת ראיית חשבון פעילה לקחת את העסק צעד קדימה לעבר השגת המטרות מבחינה פיננסית.

לבדיקה - איך זה אפשרי בעסק שלך 

שיחת יעוץ ללא התחייבות:

bottom of page